6. regata regionalnog kupa škole veslanja – Rovinj 2016

Jučer se po lijepom vremenu u Rovinju održala 6. regata kupa škole veslanja. Fjallraven Kanken Mini Jadranaši su se u Rijeku vratili sa puno medalja! :)

U kategoriji 2xKMA 1. nike chaussures pas cher mjesto u svojoj grupi osvojili su Mirić/Piškor, dok je u drugoj grupi ekipa Ivošević/Anđelić zauzela 2. Mochilas Kanken Mini mjesto. Fjallraven Kanken Big Slankamenac je osvojio 1. mjesto u svojoj grupi 1xKMA dok su u drugoj drupi Stilin i Sablić zauzeli drugo i treće mjesto; a u trećoj grupi skifista Labinjan je bio drugi. Adidas Pas Cher Jušić-Azzan je u kategoriji 1xJŽB također osvojila zlatnu medalju, dok je Papić u 1xJMB bio drugi u svojoj grupi; a Omerović i Tomac su u drugoj grupi zauzeli drugo i treće mjesto.

Ovaj unos je objavljen u Nekategorizirano. Bookmarkirajte stalnu vezu.