Aktivan veslački vikend za Jadranaše

Protekli vikend je bio iznimno aktivan za naše veslačice i veslače. U subotu 25.06. smo bili domaćini na 59. chaussures nike Kvarnerskoj veslačkoj regati u Bakru i 5. new balance 530 homme soldes regati regionalnog kupa škole veslanja. Po lijepom i jako toplom vremenu krenuli smo s trkama u 14 sati, a prvi su nastupali najmlađi veslači. Fjallraven Kanken Classic Jadranaši su prošli odlično – 1. mjesto osvojili su 2xKMA Mirić/Ivošević, 1xKMA Slankamenac i u drugoj grupi u istoj kategoriji zlato je osvojio Labinjan; 2. mjesto osvojili su u 2xKMA Miočić Stošić/Anđelić i u 1xKMA Stilin; 3. mjesto u 2xKMA osvojili su Spajić/Puškarić! Čestitke dečkima još jednom :)

13512159_1171263139591605_277322089925469140_n
U nastavku programa održavala se naša Bakarska regata koju u suradnji sa VSZom organiziramo dugi niz godina. nike air max norge nettbutikk Naši veslači su opet bili odlični! Zlato oko vrata je stavio osmerac juniora u sastavu Papić/Amižić/Stojšić/Tomac/Omerović/Fučić/Kodrnja/Momčilović s kormilarom Gojkovićem.13524549_1171261292925123_1748915231046364131_n

Također zlatni bili su Stojšić/Tomac u 2-JMB, dok je u istoj trci posada Papić/Amižić zauzela drugo mjesto. Srebrni su bili i naši kadeti u 2xKMA Mirić/Slankamenac i u 4xKMA Labinjan/Stilin/Ivošević/Sablić. Dok su skifisti zauzeli treća mjesta – Omerović u 1xJMB, Mikičić u 1xJŽA i Plišić u 1xSM.

13516522_1171265322924720_7264379434594412831_n
Još jednom čestitke svim našim veslačicama i veslačima, te puno hvala svima koji su pomogli u organizaciji! Vidimo se dogodine! :)

Međutim, veslačke aktivnosti su se u nedjelju preselile u Omišalj gdje je u organizaciji Veslačkog kluba Glagoljaš održana još jedna kup regata za školu veslanja. asics pas cher Naši veslači su i u Omišlju ponovili uspjehe iz Bakra tako da su se zlatom okitili Slankamenac i Labinjan u 1xKMA svatko u svojoj grupi; također zlatni bili su i Mirić/Ivošević u 2xKMA; dok su srebrni bili Anđelić/Miočić Stošić u istoj kategoriji, a Sablić u 1xKMA. Nike Scarpe Italia Treće mjesto u 1xKMA zauzeo je Stilin.

Ovaj unos je objavljen u Vijesti. Bookmarkirajte stalnu vezu.