Uspješan vikend za mlađe juniore na Jumbovoj regati!

Protekli vikend se na zagrebačkom Jarunu održavala 19. Nike Air Max 2016 Heren međunarodna veslačka regata – Jumbo. Fjällräven Kånken Veslački klub Jadran je na regatu otputovao sa sveukupno 9 posada – od kategorije kadeta, do veterana. Nike Pas Cher Najuspješniji su bili mlađi juniori trenera Davora Radovića. Naime oni su nastupali u dvije discipline i u obje discipline osvojili uvjerljivo prvo mjesto. nike air max 2017 femme grise Prvi dan su nastupali u osmercu i sa vremenom 06:29,75 osvojili zlato ispred zadarskog Jadrana i Mladosti. Posadu su činili: Vito Papić, Gianni Amižić, Mateo Stojšić, Janko Tomac, Dominik Omerović, Mineo Jelovac, Dario Kodrnja, Matija Momčilović i kormilar Matteo Gojković. chaussures de foot new balance Drugi dan su nastupali samo Janko Tomac i Vito Papić u dvojcu bez kormilara i također opravdali očekivanja – prošli su kroz cilj sa vremenom 07:41,42 ispred Croatie i Mladosti.

13389025_256757984687406_841311328_o

Od ostalih ekipa potrebno je istaknuti dvojac na pariće kadeta – Jakov Piškor i Goran Mirić, koji su ušli u A finale te naposlijetku zauzeli četvrto mjesto; te Dominika Slankamenca koji je u samcu kadeta također ušao u A finale i zauzeo sveukupno 5. mjesto. sac a dos kanken pas cher Tu je i četverac na pariće kadeta u sastavu Piškor, Mirić, Slankamenac i Labinjan koji je izborio A finale, te zauzeo sveukupno 4.

Ovaj unos je objavljen u Nekategorizirano. Bookmarkirajte stalnu vezu.